29 жовтня — Всесвітній день боротьби з інсультом

Нажаль, у наш час все більше людей стикаються з цим підступним захворюванням – інсульт. Високий артеріальний тиск, малорухливий спосіб життя, наявність шкідливих звичок (куріння і надмірне вживання алкоголю), високий рівень холестерину в крові, ожиріння і діабет – фактори ризику інсульту.

09:04 29.10.2021

Малий та середній бізнес Чернігівщини забезпечили більше половини податкових надходжень до бюджетів

У січні-вересні 2021 року суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівщини сплачено до бюджетів понад 5 млрд грн податків і зборів, що становить понад 50% загальної суми надходжень.

15:05 27.10.2021

Дихаймо свіжим повітрям, а не димом від листя!

У час, коли мільйони фотографій у яскравих осінніх садах та  парках зроблені, виставлені до Фейсбуку і отримані сотні лайків…  Населені пункти вкриває пелена з диму від спалення цього осіннього антуражу.

17:15 26.10.2021

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Основною залишається низький рівень життя, бажання заробити, а також нездатність адекватно оцінити пропозиції роботи від прихованих «работорговців».

09:06 25.10.2021

Пенсійні доплати та збільшення мінімальної пенсії

У жовтні на Чернігівщині 23,2 тис особам збільшено загальний розмір пенсії, середній розмір підвищення склав 408,16 грн. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

09:02 25.10.2021