Дата: від до Скинути

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Вертіївської сільської ради

15:50 09.08.2021

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ВЕРТІЇВСЬКОЇ ОТГ !!!

5 серпня  об 11-00 в актовому залі Вертіївської сільської ради відбудеться засідання «Круглого столу» на тему: «Соціальне партнерство при вирішенні питань детінізації зайнятості населення та легалізації оплати праці» за участю представників Ніжинської районної ради, Управління соціального захисту Ніжинської РДА, Пенсійного фонду України, Держпраці, Державної податкової служби, служби зайнятості.

14:18 02.08.2021

ЗБІЛЬШИМО ЛІСИСТІСТЬ ЧЕРНІГІВЩИНИ!

28 липня в облдержадміністрації відбулася дуже важлива нарада, ініційована головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем. Тема – виявлення самозаліснених і придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної власності для їх подальшого використання.

12:19 29.07.2021

ЗАХИСТИ ВІТЧИЗНУ – СТАНЬ ВІЙСЬКОВИМ

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, який пройшов сьогодні у Ніжинській міськрайонній філії, справедливо можна вважати успішним завдяки участі у ньому представника Ніжинського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки ст.сержанта Кубрака О.В..

11:34 15.07.2021

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ – ПІДТРИМКА ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Сім’я - це найголовніше ,що має бути у дитини. Все найкраще, що є на землі, починається з родини.. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра. На жаль, не всім діткам даровано таке щастя.

12:16 14.07.2021

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

08:29 14.07.2021

Нову амбулаторію відкрито у Вертіївці

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко 12 липня взяла участь в урочистому відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Вертіївці Ніжинського району. Очільниця ОДА передала необхідні документи та ключі від закладу голові Вертіївської територіальної громади Федору Лозяну.

11:57 13.07.2021

ПРОФІЛАКТИКА ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ

Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Прикро, що багато людей замислюються над цим лише після свого гіркого досвіду.

17:18 08.07.2021

Не стань живим товаром

У світлі подій останнього часу багато людей зіткнулись із проблемою нелегальної трудової міграції. Та й загалом питання нелегального працевлаштування за кордоном, у зв’язку із наявністю багатьох негативних наслідків, завжди вимагало підвищеної уваги.

17:17 08.07.2021