Дорога в нікуди

Нелегальна трудова міграція за кордон - досить поширене явище нашого суспільства. Дорога в нікуди - так ще називають його.

09:04 16.06.2021

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

16:49 31.05.2021

Семінари з роботодавцями

Згідно статті 19 Закону України Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні  для підприємств, установ, організацій, у тому числі громадських організацій, осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

16:14 28.05.2021

Безробітні упорядковують місто

128 ніжинських безробітних протягом січня-квітня працювали на громадських та тимчасових роботах. Зокрема, 32 особи працювали на роботах суспільного значення, наводячи лад у місті. Завдяки зусиллям безробітних у оптимальні строки приведено в порядок парк ім. Шевченка, скейт-майданчик, узбіччя вулиці Шевченка.

16:13 21.05.2021