На території Чернігівського району викрито підпільний цех

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області  під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області в ході проведення операції «Акциз–2020» викрили черговий підпільний цех з виготовлення фальсифікованої горілки.

15:25 18.02.2020

РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З 2019 року запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

16:33 10.02.2020

Викрито міжрегіональний канал постачання спирту

Як повідомлялось раніше, у січні поточного року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області було викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.

16:29 10.02.2020

Доступні кредити 5-7-9%

В Україні стартувала державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», запроваджена з ініціативи Президента України та Прем’єр-міністра України.

12:07 10.02.2020

Пам’ятаємо про подвиг героїв Крут

У закладах освіти Вертіївської сільської ради 29-30 січня 2020 року вшанували  пам’ять учасників бою, що відбувся біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне. Здобувачі освіти дізналися про оборонців української державності, які зупинили стрімкий наступ ворога, що дало змогу українській делегації укласти Берестейський мирний договір, який врятував молоду державу.

14:38 06.02.2020