Чого хоче молодь Вертіївської ОТГ?

У рамках проведення всеукраїнського Дня спільних дій в інтересах дітей 16 листопада відбувся круглий стіл «Потреби дітей та молоді – першочергове завдання місцевої влади».

18:00 17.11.2017

За досвідом до Вертіївської об’єднаної територіальної громади

Секретар Вертіївської сільської ради  Ольга Устименко, начальник фінансово-бухгалтерського відділу - головний бухгалтер Оксана Суярко та начальник відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та земельних відносин Олександр Бородавко відповідали на запитання керівного складу та депутатського корпусу Тупичівської ОТГ. Гостей цікавили питання організації роботи в громаді, штат виконавчого апарату, джерела надходжень до бюджету, робота комунальних підприємств, залучення інвестицій, послуги, що надаються в громаді, земельні питання, інформаційна політика, бюлетень громади та інше.

18:04 14.11.2017

"Веркіївська сотня" на "Форпост-Північ"

З 24 по 28 жовтня у місті Батурині Чернігівської області, проходив Всеукраїнський семінар-тренінг «Форпост-Північ», спрямований на збільшення чисельності молоді, яка готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. У заході взяли участь понад сто дітей із різних областей України.

13:14 13.11.2017

З Днем працівника соціальної сфери!

У 1999 році Президент України підписав Указ про відзначення Дня соціального працівника у першу неділю листопада. День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

22:17 03.11.2017

Оголошення про оприлюднення детального плану території «Детальний план території в с. Вертіївка, вул. Воздвиженська, 183, (за межами населеного пункту) урочище «Круча» Ніжинського району, Чернігівської області»

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011,

10:04 27.10.2017