Дата: від до Скинути

Андрій Прокопенко: «Головна умова для того, щоб інновація втілилась у життя, – це віра у себе»

В обласному центрі 22 листопада вперше організували регіональний інноваційний форум. Його учасники говорили про те, як сформувати ефективну інноваційну екосистему, щоб Чернігівщина стала більш привабливою для інвесторів.

12:54 26.11.2019

НАВЧАЙТЕСЯ І БУДЬТЕ УСПІШНИМИ

Державна служба зайнятості  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття  організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця, для самозайнятості та провадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань безробітних.

12:16 22.11.2019

ПРОПОНУЄМО ШУКАЧАМ РОБОТИ

Ви втратили роботу?  Не впадайте у відчай. Звертайтеся до Ніжинської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

12:15 22.11.2019

ПЕРША НЕДІЛЯ ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери. Тисячі людей відчувають їх турботу, увагу і доброзичливість.

14:25 05.11.2019