У Малій Кошелівці вшанували пам'ять визволителів

14 вересня, з нагоди 75-ої річниці визволення Ніжинщини від нацистських загарбників, у селі Мала Кошелівка вшанували пам'ять визволителів нашої землі хвилиною мовчання, згадали поіменно 147  земляків, які не повернулися з фронтів Другої світової війни, та ветеранів, які з роками відійшли у вічність, поклали квіти до підніжжя Пам’ятника загиблим воїнам та Обеліска.

16:00 14.09.2018

Про бюджет і не тільки запитували німецькі гості у  голови Вертіївської об'єднаної територіальної громади

Про бюджет і не тільки запитували німецькі гості у голови Вертіївської об'єднаної територіальної громади

Делегація Спілки молодих посадовців землі Північний Рейн-Вестфалія 13 вересня відвідала Вертіївську об’єднану територіальну громаду. Ігор Мороз, голова громади, розповів про історію створення ОТГ та досягнення за час її існування.

11:24 14.09.2018

У Вертіївській громаді відкрили пожежне ДЕПО

Урочисто відкрили новозбудоване пожежне Депо місцевої пожежної охорони 31 серпня народний депутат України Олександр Кодола, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, заступник начальника управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області Олександр Нагуло, голова Ніжинської районної державної адміністрації В'ячеслав Івашин та голова Вертіївської сільської ради Ігор Мороз.

15:47 31.08.2018

У бібліотеці розповідали про незалежність України

У Вертіївській сільській публічній бібліотеці 23 серпня відбувся захід до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, під  назвою «Єдина, вільна» . Працівники бібліотеки підготували та представили своїм гостям книжково-ілюстративну виставку «Вишита колоссям і калиною,Україно! Рідна земле моя…».

22:45 30.08.2018