Увага! Пенсії з 1 грудня підвищуються

На Чернігівщині мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій для непрацездатних осіб будуть збільшені з 1 грудня 2018 року.  Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у грудні. У бюджеті Пенсійного фонду України на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

15:45 22.11.2018

За два роки військові пенсії мають подвоїтись

З 1 січня 2019 року  пенсії військових пенсіонерів Чернігівщини зростуть, у середньому, на 711 гривень. Підвищені пенсії отримають майже 19 тисяч колишніх військовослужбовців і міліціонерів. Про це повідомив начальник головного управління ПФУ в Чернігівській області Юрій Юрченко.

15:41 22.11.2018

Шановні жителі Вертіївської громади!

День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

15:30 21.11.2018

Працівників сільського господарства привітали з професійним святом.

Урочистості відбулися в приміщенні Вертіївської сільської ради, 16 листопада. Аматорський колектив «Любисток» та Поліна Прокопенко виконали для гостей кілька пісень. Голова Вертіївської громади Ігор Мороз привітав гостей та побажав міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя.

11:14 18.11.2018

Представники ОТГ Чернігівщини дізналися як створювати сільськогосподарські кооперативи

Що таке СОК - тепер точно знають учасники семінару «Створення та діяльність сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК)», який 13-14 листопад проводив  Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

14:51 15.11.2018