Ігор Мороз вивчав управління земельними ресурсами в ОТГ

У Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України 1 серпня пройшов практикум із застосування законодавства в на тему: «Законодавчо-нормативні механізми підвищення ефективності управління земельними ресурсами в територіальних громадах. Проблемні питання у сфері земельних відносин».

13:28 02.08.2018

Світлини з життя Вертіївської громади увійшли до фотовиставки «Громади Чернігівщини у фокусі»

Відкрили фотовиставку «Громади Чернігівщини у фокусі» 31 липня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

14:31 01.08.2018

Передачу агролісу до комунальної власності ОТГ обговорили на засіданні регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Питання передачі районних дочірніх підприємств комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради до комунальної власності міських, селищних та сільських рад об'єднаних територіальних громад Чернігівської області обговорювали у Кіптівській ОТГ.

15:52 27.07.2018

Ігор Мороз дізнався про розвиток кооперативного руху на Тернопільщині

Вивчали розвиток кооперативного руху на Тернопільщині представники ОТГ Чернігівської області. Навчальний візит 17-19 липня був організований Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Очолювала делегацію Людмила Чабак, радник з децентралізації Чернігівського ЦРМС.

11:42 24.07.2018

Готовність до опалювального сезону перевірили у Вертіївській  громаді

Готовність до опалювального сезону перевірили у Вертіївській громаді

Підготовка до нового опалювального сезону, організаційні заходи по підготовці, основні заходи енергоефективності на соціальних об’єктах громади, обслуговування систем опалення, випробування та профілактичні роботи обговорювали начальник відділу ЖКГ, архітектури та містобудування і земельних відносин Олександр Бородавко з заступником директора Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської обласної державної адміністрації Андрієм Ярошем та державним інспектором з енергонагляду інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області Павлом Коваленком. Перевіряючі також оглянули системи опалення основних соціальних об’єктів громади – школу та садок.

11:33 24.07.2018

“Веркіївська сотня” отримала нові знання на "Форпост-Північ: Пробудження Нації"

У селі Матіївка, що біля Батурина відбулась Всеукраїнська національно-патріотична акція "Форпост-Північ: Пробудження Нації" за програмою військово-патріотичного виховання. Участь у вишколі взяли вихованці гуртка “Веркіївська сотня”.

11:58 23.07.2018