Увага! Увага!

В останню неділю жовтня 2018 року в Україні відбудеться перехід на зимовий час.

15:58 26.10.2018

Посадовці Вертіївської громади вчилися визначати, запобігати та врегульовувати конфлікти інтересів

Представники Об'єднаних територіальних громад Чернігівщини зібралися на тренінг «Врегулювання конфлікту інтересів в окремих об'єднаних територіальних громадах Чернігівщини - Примара чи реальність?», що проходив 19 жовтня у місті Ніжина.

16:00 21.10.2018

Впровадження концепції НУШ, організація освітнього простору та шляхи удосконалення надання освітніх послуг вивчала Людмила Савченко в Чернігові

16 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, пройшов тренінг на тему "Шляхи удосконалення надання освітніх послуг в ОТГ".

17:38 18.10.2018

Ольга Устименко на виїзному семінарі для секретарів рад району обмінювалася досвідом з колегами

На базі Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська  столиця» у Батурині 17 жовтня 2018 року провели виїзний семінар-нараду для секретарів селищної, сільських рад району та діловодів об’єднаних територіальних громад, організований з метою обміну досвідом посадових осіб місцевого самоврядування щодо вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів.

17:08 18.10.2018

Захисників та атовців привітали зі святом  захисника України, українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці

Захисників та атовців привітали зі святом захисника України, українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці

У Вертіївському дошкільному навчальному закладі «Колосок» старша група «Дзвіночок» привітала учасників Антитерористичної операції та своїх татусів зі святом Захисника України. Вихованці закладу поставили казку «Ми діти твої, Україно!». Діти співали, танцювали та розповідали вірші.

15:43 12.10.2018