Дата: від до Скинути

Веркіївська сотня" на обласному національно-патріотичному вишколі "Зимовий рейд" у с.Курінь Бахмацького району.

На базі школи, яка розміщена поруч з лісом більше 80-ти дітей з різних районів Чернігівської обл змагалися у стрільбі з пневматики, навчалися основам самозахисту та топографії.

16:46 28.12.2018

Ігор Мороз розповів про розвиток Вертіївської громади на  Раді регіонального розвитку Ніжинського району

Ігор Мороз розповів про розвиток Вертіївської громади на Раді регіонального розвитку Ніжинського району

На першому засіданні Ради регіонального розвитку Ніжинського району голова Вертіївської сільської ради Ігор Мороз розповів про зроблене в селах громади протягом 2015-2018 років.

16:46 16.12.2018

Сімейні форми виховання

Найбільшою цінністю кожної країни, кожної нації є діти – її майбутнє. Одним із найблагородніших вчинків людей є захист і виховання дітей, які з будь-яких причин залишилися без батьківського піклування.

21:01 12.12.2018

Шановні жителі Вертіївської громади!

17:00 10.12.2018

День боротьби з ВІЛ/СНІДом

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

09:48 04.12.2018

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Традиційно, 3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Людей, які, незважаючи на все, мають незламний дух, мужність та внутрішню силу. Людей, які, не дивлячись на свою обмеженість фізичну, є багаті духовно. Ці люди, як ніхто інший, потребують підтримки та заохочення, а особливо, якщо це діти.

09:45 04.12.2018

Увага! Пенсії з 1 грудня підвищуються

На Чернігівщині мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій для непрацездатних осіб будуть збільшені з 1 грудня 2018 року.  Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у грудні. У бюджеті Пенсійного фонду України на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

15:45 22.11.2018