Дата: від до Скинути

У Вертіївській громаді відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора та Прапора Європейського Союзу

11 травня Рада Міністрів ЄС ухвалила рішення про скасування віз для громадян нашої держави, о 12.00 у всіх містах, районних центрах та адміністративних центрах об’єднаних територіальних громад області відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

23:51 13.05.2017

Урочисто, вдячно і шанобливо 9 травня у Вертіївській громаді відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Біля обеліску села Вертіївки відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги «Вклонися, мій травню високим могилам…».

10:13 10.05.2017

У громаді вшанували ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

26 квітня по всій Україні вшановують пам'ять ліквідаторів та жертв аварії. Жахлива катастрофа в Чорнобилі ніколи не зітреться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь, сіючи після себе смерті та хвороби багатьох людей. Вона є болем та чорною сторінкою в історії для всієї України.

00:36 27.04.2017

Гості з Італіії у ДНЗ "Колосок"

23 квітня 2017 року  до Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок» завітали  довгоочікувані гості – італійські друзі, на чолі з президентом асоціації «Рука допомоги» Емануеле Дузе. Їх гостинно зустрічала завідувач дошкільного навчального закладу Проценко Яна Сергіївна хлібом та сіллю, колектив закладу, а також вихованці старшої групи з піснями та танцями, віршами про рідну Вертіївку.

16:57 26.04.2017