П’ять запитань про пенсійну реформу

Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

21:42 21.06.2017

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника у Вертіївській громаді

У третю неділю червня своє професійне свято День медичного працівника відзначають медики. Напередодні професійного свята  відбулися урочистості  у приміщенні Вертіївської сільської ради. Присутні медичні працівники приймали сердечні вітання від голови сільської ради Ігора Мороза, який  у виступі подякував  за нелегку працю і побажав міцного здоров'я, терпіння, добробуту, злагоди в родинах.

00:46 17.06.2017

Тренінг «Як налагодити ефективну комунікацію між народними депутатами України та депутатами обласних, районних, місцевих, сільських рад»

14 червня 2017 року  в рамках модельного округу народного депутата України Олександра Черненка, за ініціативи та у співпраці з народним депутатом України Олександром Кодолою відбувся тренінг, який мав на меті такі цільові завдання:

22:29 15.06.2017

У пришкільному таборі вчили англійську з американцем Грегорі

Із 2016 року навчальні заклали Чернігівської області є учасниками національного проекту «Go Camps», ініційованого громадською організацією «Go Global» за підтримки Міністерства освіти і науки України. За результатами конкурсного відбору учасниками проекту «Go Camp 2017» стали 12 навчальних закладів області, серед них і Вертіївська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.П.Кирпоноса.

23:36 12.06.2017

«Любисток» нагороджений дипломом на VII Обласному фестивалі - конкурсі імені Василя Полевика

У день Святої Трійці, 4 червня,   аматорський жіночий колектив «Любисток» Вертіївської сільської ради  художній керівник Інна Малаш взяв участь у  VII Обласному  фестивалі - конкурсі імені Василя Полевика.

00:44 07.06.2017

Екскурсія та кіно для дітей пільгових категорій

Спеціалісти відділу сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення 2 червня  організували та провели екскурсію до міста Чернігова для дітей пільгових категорій. Та переглянули кінофільм в рамках кінофестивалю “ЧілдренКіноФест”.

00:29 07.06.2017