Що таке патронатна родина та її фінансування

Патронатна сім’я - сім’я, в якій за згоди всіх її членів тимчасово( від 1 до 6  місяців, це залежить від обставин) здійснюється догляд, виховання та  реабілітація дитини на період подолання її батьками складних життєвих  обставин.

00:11 02.06.2017

Випускний бал у Вертіївському ДНЗ «Колосок»

Хвилюючим був ранок 26 травня для дошкільнят. Цього дня двадцять сім вихованців старшої групи «Дзвіночок» дошкільного навчального закладу «Колосок» попрощалися зі своїми улюбленими вихователями, адже у вересні вони стануть наймолодшими у великій шкільній родині.

23:57 29.05.2017

На робочій нараді сільських голів обговорили дооб'єднання сіл до вже існуючих громад.

22 травня у Вертіївській громаді відбулася робоча нарада сільських голів та консультанта з бюджетних питань Офісу реформ регіонального відділення АМУ Миколи Силенка. Основним питанням, яке обговорювали, було, так зване, дооб’єднання сіл до вже існуючих громад.

22:36 25.05.2017

Амброзія полинолиста – небезпечний карантинний бур’ян

У селі Вертіївка (вул. Миру, вул.Польова, вул.Серпневого Повстання, вул..Мічуріна) з’явилися вогнища небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої. Ця рослина зовнішнім видом нагадує полин звичайний. Росте вона заввишки від 10 см до 2,5 метрів. Її коріння проникає в грунт на глибину до 3,5м.

21:50 22.05.2017

Розвага у ДНЗ «Колосок» до Дня вишиванки

19 травня  2017 року Україна вже десятий рік поспіль святкує всеукраїнське свято День вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. У цей день Вертіївський дошкільний навчальний заклад «Колосок» Вертіївської сільської Ніжинського району Чернігівської області замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

21:43 22.05.2017