Пральна машина для багатодітної родини

У рамках реалізації Комплексної програми підтримки сім’ї за кошти обласного бюджету родина Смаль із села Титівки отримала пральну машину - напівавтомат багатодітна.

17:18 07.04.2017

Додатковий рейс автобуса Ніжин-Вертіївка

За повідомленням представника ПП «Веттор»  Віктора Трухана додатковий рейс між містом Ніжин та селом Вертіївка буде з 10 квітня. Автобус о 19:30 відходитиме від залізничної станції Ніжин. А з с. Вертіївка до міста маршрутка повертатиметься о 20:15.

09:25 04.04.2017

Сесія сільської ради: зміни до бюджету на 2017, зміни у структури виконавчого апарату, земельні питання, звіт депутатів.

Чергова дев’ятнадцята сесія Вертіївської сільської ради VII скликання відбулася 31 березня. На порядок денний було винесено понад двадцять питань. Свою роботи депутати почали з хвилини мовчання, якою вшанували пам'ять загинувших в Антитерористичній операції.

08:59 04.04.2017

«Об’єднання відбулося не дарма» або що вразило у Вертіївській громаді.

27 березня Вертіївська громада приймала голів селищних рад та ділилася своєю практикою реалізації повноважень в ОТГ. В рамках заходу гості відвідали школу та садок громади, озеро, проїхали новими асфальтованими дорогами у с. Вертіївка. У с. Мала Кошелівка візитери побували у приміщенні сільської ради, колишньої школи, пожежного депо. Дехто з відвідувачів поділився своїми враженнями.

22:00 02.04.2017

УВАГА!

Відповідно до Розпорядження сільського голови №14 від 21 березня 2017 року на території  Вертіївської ОТГ з 22 березня 2017 року по 14  квітня 2017 року необхідно провести суботники по благоустрою території.

16:28 29.03.2017