Вертіївська ОТГ придбала шкільний автобус

27 червня пізно ввечері до села Вертіївка приїхав шкільний автобус. «Гостя» зустрічали сільський голова Ігор Мороз, начальник відділу ЖКГ та містобудування Олександр Бородавко та начальник відділу освіти Людмила Савченко.

23:30 30.06.2017

З Днем Конституції України!

День Конституції України - історична дата в календарі, яка навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Правові гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної, натхненної праці на благо добробуту та процвітання нашої держави, заради миру й щастя.

17:23 27.06.2017

Випускний вечір-2017 у Вертіївській громаді

24 червня вертіївські випускники отримали атестати про повну загальну середню освіту та прощалися зі школою. Вже сьогодні, випускники сповнені надій та сил у власне майбутнє, впевнено крокують по стежині дорослого життя.

21:36 26.06.2017

Покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували жертв війни в Україні

22 червня проголошено  Днем скорботи і вшанування жертв  війни в Україні. Цей день - початок найбільш кривавого для України періоду Другої світової війни, коли щодня гинули десятки тисяч людей. Покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні сільський голова Ігор Мороз та працівники Вертіївської сільської ради.

23:29 23.06.2017

Як створити ЦНАП? Відповіді на всі запитання - у інтернет-посібнику

Практичні поради як створити Центр надання адміністративних послуг, планувальні і технічні рішення та інші питання, пов’язані зі створенням належних умов для надання громадянам якісних і доступних адміністративних, комунальних послуг – відповіді на все це тепер можна знайти у відповідному  інтернет-посібнику.

00:45 23.06.2017