Свято Маковія у Свято-Успенській церкві села Мала Кошелівка (Вертіївська ОТГ)

Святкове богослужіння 14 серпня у селі Мала Кошелівка відбулося в оновленій Свято-Успенській церкві, де саме триває косметичний ремонт. На даний час пофарбовано стіни та стелю, на черзі – підлога та вікна, у найближчих планах – фасад будівлі. Святкового настрою інтер’єру додали нова тюль на вікнах, вишиті рушники та букети живих квітів. Отець Антоній подякував усім, хто посприяв проведенню ремонту церкви, хто виділив кошти та тим, хто безпосередньо брав участь у процесі фарбування та прибирання приміщення. Настоятель запросив бажаючих долучитися до спільної справи, адже ще залишилося чимало роботи та нагадав прихожанам, що усі їх діяння Бог записує у «Книги житія».

09:50 15.08.2017

У Вертіївці освятили спасівські кошики. Фото

14 серпня українці відзначають свято Маковія (у народі його також називають Медовим Спасом, Першим Спасом, Спасом на воді). Освятили кошики у Свято-Миколаївській православній церкві села Вертіївки.

22:44 14.08.2017

Увага! Американський білий метелик.

На терирорії Ніжинського району, а зокрема в с. Вертіївка в цьому році спостерігається спалах Американського Білого Метелика. Жителі ройону можуть спостерігати павутинні кубла на деревах в яких знаходяться бородавчасті, у густих довгих волосках гусениці які обїдають листя на деревах що викликає занепокоєння населення. Попередній спалах спостерігався в районі в 2014-15 роках.

13:41 11.08.2017

Гурток «Веркіївська сотня» на міжнародному фестивалі у Миколаєві

Військово-патріотичний гурток «Веркіївська сотня», що працює на базі районного військово-історичного музею ім.М.П. Кирпоноса, 24-30 липня 2017р. прийняв участь у міжнародній національно-патріотичній акції «Нащадки вільних», яка проходила в місті Миколаїв. Цікаві екскурсії, досвідчені інструктори з військових дисциплін, заняття з медицини та туризму, козацькі забави, вечірні ватри, запальні танці та тепле море залишили незабутні спогади та велике бажання відвідати фестиваль і наступного року..

13:27 11.08.2017

Для ОТГ і про ОТГ

«Плани – ніщо, планування – все», –  саме цей вислів відомого американського військового Дуайта Ейзенхауера як ніколи актуальний у реалізації реформи децентралізації.

23:43 10.08.2017

ВЕСЕЛІ  КАНІКУЛИ РАЗОМ  З  ЧАРІВНОЮ  КНИГОЮ

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ЧАРІВНОЮ КНИГОЮ

4 серпня на подвір’ї Малокошелівської філії Вертіївської СПБ бібліотекар Третяк Наталія Михайлівна влаштувала свято для дітей «Веселі канікули разом з чарівною книгою».

12:55 09.08.2017