Голова Вертіївської ОТГ розповів  депутатам про проекти у  громаді

Голова Вертіївської ОТГ розповів депутатам про проекти у громаді

11:58 02.10.2017

Вікторія Сюмар читає бюлетень «Вертіївський вісник». Фотофакт

Робоча зустріч депутатів Сейму Латвійської Республіки, народних депутатів, керівників міста Ніжина, Чернігівської обласної державної адміністрації, Ніжинської районної державної адміністрації, голів об’єднаних територіальних громад Ніжинського та Носівського районів та представників Програми USAID RADA відбулася 30 вересня у Ніжині. Саме там Вікторія Сюмар зацікавилася бюлетенем, що видають у Вертіївській громаді.

17:31 01.10.2017

Всеукраїнський день бібліотек святкують  30 вересня.

Всеукраїнський день бібліотек святкують 30 вересня.

Є багато див на землі, створених природою і зроблених людиною, та чи не найбільше диво - книга. У ній весь неосяжний світ. Цей світ у надійних руках дорогих моїх бібліотекарів. Бібліотека – це не просто храм науки і душі – це наша історія, і тільки книга нам допоможе це все не забути.

23:16 29.09.2017