Фотоконкурс «ЦЕ МОЄ МІСТО»

Фотоконкурс «ЦЕ МОЄ МІСТО» набирає обертів!  Встигніть і ви надіслати свої фотороботи у жанрі «Street Art» (фото зроблене в громадському місці: на вулиці, в парку, на пляжі тощо) до 14 вересня.

10:50 08.09.2017

День знань — свято у школярів Вертіївської громади

Ось і закінчилося літо з його безтурботністю та розвагами і настала осінь та розпочався новий навчальний рік для учнів. Школярі знову збираються у класних кімната, розглядають нові підручники та робочі зошити.

20:24 02.09.2017

Підсумкова Колегія відділу освіти відбулася у Вертіївській ОТГ

Розширене засідання підсумкової Колегії відділу освіти Вертіївської сільської ради відбулося 30 серпня у приміщенні Вертіївської сільської ради. На засіданні підвели підсумки  2016-2017 навчального року та обговорили підготовку до 2017-2018 навчального року, визначили основні завдання.

15:22 31.08.2017

ТАБОРУВАННЯ  «ВЕРКІЇВСЬКОЇ  СОТНІ»  У  СЕЛІ  МАЛА  КОШЕЛІВКА

ТАБОРУВАННЯ «ВЕРКІЇВСЬКОЇ СОТНІ» У СЕЛІ МАЛА КОШЕЛІВКА

28 серпня на таборування у село Мала Кошелівка (Вертіївська ОТГ) прибула «Веркіївська сотня» на чолі із керівником гуртка Максимом Вертюком. Розмістилися в приміщенні колишньої школи, яка діє як центр дозвілля (тут знаходиться сільська бібліотека, є настільний теніс, на подвір’ї – новий сучасний спортивний майданчик). Ніч провели спокійно, чергуючи попарно по три години. Вдень вихованці гуртка займаються військовим тренуванням, фізичними вправами, куховарять. На завтра планують похід у ліс.

21:28 29.08.2017

За досвідом до Вертіївської ОТГ!

Голова Вертіївської сільської ради Ігор Мороз поділився досвідом організації роботи комунального підприємства. Саме з такою метою 28 серпня делегація від Парафіївської ОТГ у складі голови громади Валентини Карпенко та директора комунального підприємства Михайла Гниди прибула до Вертіївки.

23:45 28.08.2017