Дата: від до Скинути

Книжкова та декоративно-прикладна виставка Вертіївської СПБ до Дня Незалежності України

До Дня Прапора України і Дня Незалежності України ,  Вертіївська сільська публічна  бібліотека традиційно зробила  виставку . Цього року вона мала назву « Є найсвятіше слово на землі: одне, високе , світле – Україна !»

20:37 23.08.2017

Шановні жителі громади!

Напередодні двох величних свят – Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України, сердечно вітаю вас та усіх українців з цими визначними датами.

20:04 23.08.2017

День Незалежності України в Яблунівській бібліотеці

До 26 річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора для дітей в Яблунівській філії була проведена інформаційна година «Гроно цікавинок про Україну». В цьому заході були використані: географічна слайд-вікторина «Цікаві факти про Україну» та історична вікторина – «Цвітеш ти пишно,земле моя мила, ти не – окраїна, ти – Україна!».

17:52 22.08.2017

Відчиняє двері казка!

У бібліотеці та сільському клубі с. Яблуневе відбулася вистава, поставлена по казці «Колобок», при чому інтерпретація цієї казки була дещо осучаснена і називалася «Колобок – Супермен».

12:01 21.08.2017

Про «Вертіївський вісник» та інформування громади говорили на тренінгу «Децентралізація та її основні шляхи просування»

Що таке децентралізація? Що чекає на об`єднані громади? Чи виграють люди від реформи? Яку функцію будуть виконувати бібліотеки в новостворених громадах? Яка роль бібліотекарів і громадських активістів в інформуванні населення?

11:41 21.08.2017

Олександр Бородавко вчився писати проекти місцевого розвитку

Як написати хороший проект місцевого розвитку та отримати грант за підтримки міжнародних донорів  вчився 16-17 серпня в Чернігові начальник відділу ЖКГ та містобудування  Вертіївської сільської ради Олександр Бородавко.

15:30 19.08.2017